Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Violina 4/4

1 600 EUR

Shitet nga: Марија 09 Mar 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Продавам добра виолина, рачна изработка од 1934 год., со гудало, професионален куфер и нови жици Dominant. Итно!
Марија
078351363
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione