Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Chester Diamond

495 EUR

550 EUR

Shitet nga: Katerina 24 Shk 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se prodava gitara Chester ts/h1 diamond edition,
mesavina od 335 i Rickenbacker
kako nova, nema ni grebnatinka kratko e koristena, kupena e 900 eu.
Katerina
071222493
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione