Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Gitari

2 500 MKD

Shitet nga: Iman 26 Mar 08:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се продаваат 2 гитари, џрвената е 2500 мкд, а кремастата е 3500. Купени се на плоштад, Центар. За професиолна употреба.
Iman
Leaflet
Në fillim