Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

J&D neupotrebuvana gitara LesPaul stil

Shitet nga: Tance Grozdanovski 09 Dhj 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се продава воопшто неупотребеувана LesPaul Custom гитара од J&D.

Произведена е во Кина, но е со одличен квалитет - со карактеристики на многу повисоки, односно поскапи класи. Одлична е за напредни гитаристи.
Овие гитари се често продавани во Германија и имаат долгогодишна потврда за својот квалитет и топ цена.

Canada hard maple neck
Mahogany top
Gold hardware
Gold finish
Tance Grozdanovski
070233544
Leaflet
Në fillim