Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Music Man Luke 2

1 400 EUR

Shitet nga: D.P. 22 Tet 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Продавам Music Man Luke 2, во топ состојба.

На гитарата и се променети праговите (Jescar jumbo nickel-silver, кај GS Handcraft) и има нов bone nut и сетап кај Бранко Радуловиќ.

Со гитарата оди и оригиналниот Music Man hard case.

Цена: 1400 евра.
Në fillim