Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Gitara Yamaha eg 112 i pojacalo ibanez

13 500 MKD

Shitet nga: Zhivko 20 Gush 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Gitara: Yamaha eg 112 so kabel, stimer i futrola
Cena: 9500 denari
Pojacalo: Ibanez - MODEL: IBZ10G
Cena: 4500 denari
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione