Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Steve Vai Little Aligator volume pedal

4 000 MKD

Shitet nga: Goran 23 Maj 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Pedalata e kako nova,donesena od stranstvo nova,koristena samo vo domashni uslovi!
Leaflet
Në fillim