IBANEZ ERGODINE ITNO

Shitet nga: Bozidar 27 Jan 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 1 600 MKD / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Vinicë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Prodavam Ibanez ergodine X vo perfektna sostojba.magneti V7 S1 V8 japan,tremolo sistem,pragovi odlicni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim