Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PIANO UKRAINA ITNO

1 000 EUR

Shitet nga: Valentina Mitrovic 07 Gush 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Prodavam piano UKRAINA 1995 god. vo odlicna sostojba. ITNO! Cena po dogovor.
Valentina Mitrovic
072214533
Në fillim