Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Digitalna Harmonika Musictech

4 500 EUR

Shitet nga: Musictech 11 Pri 00:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Prodavam Nova digitalna Harmonika Musictech digital box 50
MusicTech Digital 50 Reedless Italian Midi Accordion+sounds-100% Made in Italy
https://www.youtube.com/watch?v=x6taA3gESuc
https://www.youtube.com/watch?v=bnnGkPCcqfc
Leaflet
Në fillim