Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Pijano

850 EUR

Shitet nga: Altin 20 Maj 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
ПРОДАВАМ прекраснo пијанинo "KEMBLE" Произведено во Англија - Европски квалитет со неверојатно убав звук.
Состојбата на пијаниното е ПЕРФЕКТНА.
Давам гаранција на механизмот.
Пуштам и по карго низ цела Македонија.
Цена по договор.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione