Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Piano Petrof

1 000 EUR

1 200 EUR

Shitet nga: Aleksandra 24 Tet 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се продава пијано Petrof, изведба- махагони лак, во одлична состојба
Aleksandra
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione