Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

41/120 Weltmeiser Caprice harmonika

600 EUR

Shitet nga: Jelena 31 Korr 09:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Prodavam harmonika Weltmeiser ,120 basa,41 baritoni, koristena 2 meseci za rekreacija. Harmonikata e vo odlicna sostojba ima orginal kufer i siroki ramki
Jelena
070282835


WhatsApp:
070282835
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione