Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Weltmeister s4

1 300 EUR

Shitet nga: viktor 01 Sht 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
harmonikata e vo perfektna sostojba tonski ,mev,klavijatura BEZ MANA. Ima preubav ton,dihta odlicno ,klavijatura odlicna
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione