Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Korg Pa1x Korg Prophecy

1 000 EUR

Shitet nga: Скендер 24 Nën 02:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Prodavam:
- Korg Pa1x so visokokvalitetna tashna, shtender i Balkan Set (semplirani ritmovi i boi)
- Korg Prophecy so memo-kartica i Balkan Boi
DVATA INSTRUMENTA SE KAKO NOVI!!!
KORISTENI SAMO DOMA!!!!
INSTRUMENTITE SE NAODJAAT VO GERMANIJA!
POGLEDNI VIDEO https://youtu.be/FBOl9nPXK3g

Скендер
Në fillim