Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kurzweil PC 3K6

1 400 EUR

Shitet nga: Nikola Josifoski 09 Gush 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ohër
Prodhuesi
Kurzweil
Modeli
PC
Kurzweil PC3K6
Купен од Артист, има гаранција до Декември 2016.
Гратис Футрола и Sustain Pedal + 2 сета бои (Keys of Gold и Moose Atack)
Цена: 1400евра. Може и замена за NORD ELECTRO 4 или 5
Nikola Josifoski
071 900 897
Leaflet
Në fillim