Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Specialized Crosstrail Velosiped

160 EUR

Shitet nga: Tocak Specialized 01 Pri 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Tocakot e koristen 2 godini smenetomu e brzinata so Shimano X-Deorey zadnata guma mu e nova a prednata koristena, kupen e od germanija pred 2 godini za 280 Evra moze dogovor za cena
Tocak Specialized
070509658
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione