Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Sintesajzer KORG PA- 80

0 MKD

Shitet nga: Zlatko 31 Mar 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gostivar
Prodhuesi
Roland
Modeli
PA
Prodavam sajzer KORG-PA80 (vidi slikite se denesni)
super socuvan so fles karta 16mb so semplovani ritmovi so komplet programa za ziva svirka i mnogu midi, i futrola kako kofer cena za sajzerot po dogovor se prodavat i zvucnicite par so stalki kompl. i dva mikrofona na slika se po dogovor.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione