Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kriterium Music Upright Piano Yamaha B1 SNC

999 EUR

2 799 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: KRITERIUM MUSIC 04 Maj 12:54 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
KRITERIUM MUSIC
Kriterium Music Upright Piano Weinbach W-114 1 799 EUR
Kriterium Music Upright Piano C.BECHSTEIN Academy 17 900 EUR
Kriterium Music Stage Piano Yamaha P-45 B 32 000 MKD
Kriterium Music Upright Piano Yamaha MX-100 Disklavier 5 999 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Prodhuesi
Yamaha
Modeli
B1
YAMAHA B1 SNC
Upright Piano
Satin Natural Cherry
3 Педали
Цена: само 999,- евра

BEST SELLER
Моделот B1 заслужено го освои вниманието на нашите клиенти и е еден од најбараните модели во 2020 година, благодарение на исклучително квалитетната изработка, одличниот звук, како и неверојатно ниската цена.

Одлично пијано, во несекојдневна смрека-фурнир изведба, со три педали од месинг. Плени со својот брилијантен звук, прецизната механика и силата во изразот.
Среден педал т.н. модератор-педал, кој служи за тивко свирење, идеално за музицирање во вечерните часови без тоа да претставува звучно оптоварување за околината.

За пробно свирење, презентација на инструментот, како и механички преглед, Ви стоиме во секое време на располагање.

Кон пијаниното, вклучено во цената следи:
- 5 години гаранција;
- достава на инструментот низ целата територија на Р. Македонија;
- прво штимање по достава на инструментот;
- опционално - пијано клупа со висинска регулација.

Информирајте се и за останатите услуги кои ги нудиме:
- најголем избор на пијана од различни производители (Bechstein, Hoffmann, Zimmermann, Petrof, Yamaha...)
- изнајмување на концертни, полуконцертни пијана и пијанина;
- штимање, сервисирање, реставрација и набавка на резервни делови за сите видови пијана.

Следете не на нашата Facebook страница и Instagram и бидете во тек со актуелните содржини, акции и пониди.
FB: KRITERIUM MUSIC

Ќе ни биде задоволство стручно да Ве советуваме и Ви помогнеме во изборот. За Вашите прашања и барања Ви стоиме во секое време на располагање, телефонски и преку е-маил адресата. Закажете термин и посетете не.

Со почит,
Вашите пијано експерти
KRITERIUM MUSIC
Piano Gallery


KRITERIUM MUSIC
Пијано продaжен центар Генерален застапник за Македонија за пијана од C. BECHSTEIN Продажба на нови и половни пијанина, полуконцертни и концертни пијана. Овластен сервис на C. BECHSTEIN за Македонија. Штимање, сервис, реставрација и резервни делови за сите видови пијана. Професионален транспорт на пијана
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Црвена Скопска Општина 11, лок. 1 Tregoje në hartë
+389 78 23 56 72
KRITERIUM MUSIC
+389 78 23 56 72
Leaflet
KRITERIUM MUSIC
Kriterium Music Upright Piano C.BECHSTEIN Academy 17 900 EUR
Kriterium Music Silent Piano YAMAHA B3 PE 5 499 EUR
Kriterium Music Stage Piano Yamaha P-45 B 32 000 MKD
Kriterium Music Upright Piano Petrof Sonatina 100 2 499 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione