Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

HARMONIKA DELICIA

12 000 MKD

Shitet nga: FORE 04 Shk 00:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
HARMONIKA DELICIA SOCUVANA E MNOGU ! SAMO ZA LJUBITELI ZA UBAVI HARMONIKI 078 290 481 CENATA E 12 000 DENARI ILI 200 EVRA !!!
Leaflet
Në fillim