Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ibanez Gio Marshall MG30DFX

500 EUR

Shitet nga: Bojan 27 Gush 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Koçan
Prodavam Marshall pojachalo i Ibanez Gio gitara,pojachaloto e pred 2 nedeli kupeno skoro nekoristeno a gitarata pred pola godina.So gitarata ide kaish i tuner.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione