Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Zvucnici KRK Rokit 5

280 EUR

Shitet nga: Miki 03 Shk 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ohër
Се продаваат студијски звучници KRK Rokit 5. Во одлична состојба. Цена за пар.
Në fillim