Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DYNACORD

0 EUR

Shitet nga: Dejan 11 Pri 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prilep
Se prodavaat,DYNACORD CP 15-1 (bassovi 15-ki 400 W) i sateliti D-Lite 12-3 (12-ki 3-systenski 350 W) vo odlichna sostojba...
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione