Zvucnici electro voice zx5 - 90

Shitet nga: orce 27 Jan 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Radovisht
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Zvucnicite se skoro novi so garancija 2 god.Za specifikacii pregledaj na linkot.
http://www.electrovoice.com/product.php?id=252
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim