Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Profesionalni slusalki Beyerdynamic DT880 600omh

200 EUR

Shitet nga: Slusalki 22 Gush 01:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Profesionalni slusalki Beyerdynamic DT880 600omh premium class.

Slusalicite se proglaseni za najdobri slusalki za Mix i Master.

Doneseni od amerika ne koristeni.
Slusalki
070233313
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione