Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Cinela Timpanki Rototom Pedala

0 MKD

Shitet nga: Igor 03 Tet 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Se prodava:
1.Timpanki 6 i 8- 14000denari
2.Rototomki 6 i 10- 8500 denari
3. Ride MASTERWORK custom pointer-8500den Racna izrab
4. Pedala PEARL P830- 3600 denari
5. Dupla pedala MAPEX- 6500denari
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione