Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE PODARUVAAT MACINJA

0 MKD

Shitet nga: Domasen milenik 26 Maj 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Kafshet shtëpiak
Mace
Se podaruvaat macinja stari 2 meseci.
Kontakt 072 531 132
Domasen milenik
072531132
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione