Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se podaruva mace

0 MKD

Shitet nga: Jovana 18 Qer 22:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shtip
Kafshet shtëpiak
Mace
Се подарува 3-месечно маче, мирно, дружељубиво, со стекнати навики. Само за чување во домашни услови. Можете да се јавите во секое време.
Контакт број: 078290867
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione