Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kupuvam Labrador kuce

Blihet nga: Aneta 28 Nën 07:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Blihet
Reklamuar nga
Person fizik
Kafshet shtëpiak
Qen
Kupuvam maski zolt/bel labrador
Cena: do 3500denari
Od: Kraj na januari,pocetok na fevruari 2016godina
Kontakt: mail: [email protected]
Vi blagodaram odnapred
Aneta
Leaflet
Në fillim