Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se bara zenka bichon frise so pedigre

0 MKD

Blihet nga: Ivana Dje 01:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Blihet
Reklamuar nga
Person fizik
Kafshet shtëpiak
Qen
Bichon Frise mazjak 2 godini so pedigre i ocenet odlicno (5), baram zenka Bichon Frise so pedigre za parenje
071/608-909
Leaflet
Në fillim