Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Bernandinec spremen za parenje

Shitet nga: Филип 01 Pri 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Kafshet shtëpiak
Qen
Кучето потекнува од врвни родители, носен е на изложба и ја поседува сета потребна документација ( Педигре,пасош) и е оценуван со позитивни оценки
Филип
071 386 841
Leaflet
Në fillim