Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Masko rotvajlerce

200 EUR

Shitet nga: Blasko Dje 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kavadar
Kafshet shtëpiak
Qen
Se prodava masko rotvajlerce staro 4 meseci.
Vakcinirano,procisteno od paraziti,cipirano,so ekstra pedigre.Roditrelite imaat oficijalni snimki na laktovi i kolkovi.
Leaflet
Në fillim