Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Sibirska haska husky

100 EUR

Shitet nga: Angel 07 Mar 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Koçan
Kafshet shtëpiak
Qen
Се продава бирано сибирска хаска машко. Родено на 13.03.2016. Вакцинирано,прочистено со пасош. Спремно за вдомување
Информации
077/914-038
078/275-220
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione