Akita inu so pedigre

Shitet nga: Toni 06 Qer 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 2 000 MKD / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Krushevë
Kafshet shtëpiak : Qen

Резервирајте си навреме кученце од расата Акита ину, и вашиот живот да биде поисполнет со среќни и исполнети моменти. Кученцата потекнуваат од одлични родители и истите ги добивате со комплетна докумнтација, педигре и пасош, вакцинирани и прочистени. Родителите поседуваат одлична крвна линија и се оценети на повеќе изложби со највисоки оцени. Кученцата треба да се окучат околу 27 јуни !!! Сликите се од родителите и нивните педигрина :)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim