Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Bison

250 EUR

Shitet nga: Gabriela Trajkovska 29 Qer 09:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Kafshet shtëpiak
Qen
Mil ima 10 meseci ima pedigre ,pasos cip i ima poteklo od novi sad so site vakcini i se bara covek koj ke go cuva i saka
Gabriela Trajkovska
078 918 055
Leaflet
Në fillim