Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Maltezer

Shitet nga: Mario Dje 00:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Kafshet shtëpiak
Qen
Se prodavaat maltezeri od vrvno leglo procisteni i vakcinirani ,ne se mitarat ne mirisaat i se antialergeni prekrasni za vasiot dom i vaseto semejstvo
Leaflet
Në fillim