Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Prekrasni Angliski Buldog zenski i maski

220 EUR

Shitet nga: agelinefeldele 10 Jan 02:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Kafshet shtëpiak
Qen
Одлична кученца. многу бум англиски булдог кученца. Одличен квалитет. Добро со други кучиња и многу добро социјализирани. Микрочипувач и wormed до денес. Двајцата родители се полни со раса, продавајќи до домашно милениче домови со документи. За повеќе детали и слики стапат во контакт.
agelinefeldele
+447537130579
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione