Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Dogo argentino

0 MKD

Shitet nga: Кучина 07 Jan 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Manastir
Kafshet shtëpiak
Qen
Се продаваат кученца Дого аргентино,најдобро врвно легло во Македонија со педигре и шампионско потекло.Кученцата се прочистени и вакцинирани.Резервации и договор по тел 070 960 834
Кучина
070 960 834
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione