Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Dogo argentino

16 000 MKD

Shitet nga: Роберт 26 Shk 09:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Manastir
Kafshet shtëpiak
Qen
Се продава кученце,иден шампион на Македонија,од расата аргентинска дога,со шампионско педигре,вакцинирано со микрочип.информации на 070 960 834
Роберт
070960834
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione