Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Germanski spic za parenje

Shitet nga: Димче 25 Maj 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ohër
Kafshet shtëpiak
Qen
Се бара женка за парење со германски шпиц (средна големина).
Димче
070212114
Leaflet
Në fillim