Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mali kucenca

4 000 MKD

Shitet nga: aleksandar pavlov 12 Nën 08:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prilep
Kafshet shtëpiak
Qen
Se prodavaat mali kucencaod tatko stafordi majkabandog(staford so bulmastif).stari se 60 dena.
aleksandar pavlov
071308018
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione