Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Akita Inu kutrenca!!!

1 EUR

Shitet nga: Иван 24 Shk 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Kafshet shtëpiak
Qen
Se prodavaat prekrasni Akita inu kutrenca od roditeli koj poteknuvaat od svetski sampioni vo ovaa rasa!!!
Za site ljubiteli na ovaa rasa koj sakaat da imaat vistnski pretstavnik na rasata so prekrasen karakter..
Kutrinjata gi dobivate Vakcinirani ,procisteni od paraziti so pasos i pedigre.
Na slikite mozete da gi vidite kutrinjata i roditelite.
Okuceni se na 17.10 ,a ke mozat da se prezemat posle 20.12.2020.
Poveke informacii i sliki Viber- 070 801 808 Ivan
Иван
070 801 808
Leaflet
Në fillim