Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Labrador

170 EUR

Shitet nga: Teodora 21 Qer 04:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Kafshet shtëpiak
Qen
Се продава лабрадор, чистокрвна женка со изваден пасош и примени вакцини старо 6 месеци, кутрето е прекрасно одгледувано во домашни услови, прочистено од надворешни и внатрешни паразити со подарок акцесоари за кутрето
Име-Бека
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione