Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ruski saren gonic kucenca

100 EUR

Shitet nga: СТЕФАН 08 Gush 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Resnjë
Kafshet shtëpiak
Qen
ПРОДАВАМ РАСНИ ЧИСТОКРВНИ КУЧЕНЦА „РУСКИ ШАРЕН ГОНИЧ,“ МАШКО И ЖЕНСКО ОКУЧЕНИ 21-ВИ ЈУНИ.ПРОЧИСТЕНИ СЕ ОД ЦРЕВНИ ПАРАЗИТИ.
КУЧЕНЦАТА СЕ ОД ОДЛИЧНО РАБОТНИ И ЕКСТЕРИЕРНИ РОДИТЕЛИ И ОД РОДОСЛОВНО КРВНА ЛИНИЈА СТАРА 20 ГОД.
СТЕФАН
078 453 750
Leaflet
Në fillim