Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka za kuce

3 000 MKD

Shitet nga: -- 06 Sht 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Kafshet shtëpiak
Qen
Kukarka za kucinja. Izrabotena od drven materijal. Ubavo dizajnirana so aluminiumski lajsni. Dimenzii 80x50 cm. Cena 3000 denari. Tel. 071 226685 Ime ne stava
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione