Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Продавам и изработувам куќарки за кучиња

1 800 MKD

Shitet nga: Zoran 29 Korr 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Kafshet shtëpiak
Qen
Продавам и изработувам куќарки за миленичиња во различни димензии.Се изработуваат од природно квалитетно дрво премачкано со боја и бродски лак.По желба може да се изрезба и натпис со име како на примерокот кој е на сликата. Цените започнуваат од 1,800 денари па нагоре зависно од димензијата.Конкретната куќарка е со димензии 56x41x53cm (висина, ширина, длабочина) Телефон за контакт 075427821
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione