Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Rotvajler

Shitet nga: Ivan Trajkovski 27 Nën 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Kafshet shtëpiak
Qen
Rotfajler mazjak 1 ipol godina star spremen za parenje
Ivan Trajkovski
078416789
Leaflet
Në fillim