Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Samoyed kucenca

Shitet nga: Belluchi 26 Shk 06:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Kafshet shtëpiak
Qen
Samoyed kucenca
vrvno pedigre
vakcinirani
procisteni

podetalni informacii na :

http://belluchiroyalsnowsam.wix.com/home

info samo na e-mail:

[email protected]
Belluchi
Në fillim