Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Yorkshire Terrier

200 EUR

Shitet nga: Yorkshire 10 Dhj 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Kafshet shtëpiak
Qen
Se prodava cistokrven jorki star 4 god.masko so site potrebni dokumenti.200€
Se prodavaat i 2 ženski cistokrvni jorki stari 2 meseca cena 300€
Yorkshire
071850226
Leaflet
Në fillim