Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Yorkshire terrier

250 EUR

Shitet nga: The Beauty Room 23 Gush 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Kafshet shtëpiak
Qen
Се продавса кученца од расата Јоркширски териер.
Инфо на тел 075 443 737
The Beauty Room
075443737
Në fillim